>

Witamy serdecznie!

jesteś na stronie firmy GM SYSTEM – firmy informatyczno – graficznej specjalizującej się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań webowych. Strona internetowa, serwis, sklep czy portal – zaprojektujemy, zainstalujemy dla Ciebie od początku do końca.

Firma

Jesteśmy firmą Informatyczno – Graficzną. Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych w oparciu o nowoczesne technologie (php, html, xhtml itd.) W ramach usługi konfigurujemy parametry serwera, skrzynki pocztowe oraz pozycjonujemy strony w popularnych wyszukiwarkach.

Kompleksowo również pomagamy przy wdrożeniach sklepów internetowych począwszy od instalacji oprogramowania na wybranych przez Państwa serwerach poprzez projekt szaty graficznej, a skończywszy na wprowadzeniu asortymentu.

Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie to określone działania mające na celu zwiększenie pozycji danej strony w wyszukiwarkach internetowych na zadane słowo kluczowe.
Projekty stron internetowych, sklepy on -line.

Stworzone przez nas projekty internetowe są szybkie i niezawodne w działaniu. Projekty są testowane i udoskonalane na każdym etapie prac.